sdílet Lázně Dudince hotel Minerál na Facebooku
Lázně Dudince hotel Minerál česká verze  Lázně Dudince hotel Minerál slovenská verzia  Lázně Dudince hotel Minerál english version  Lázně Dudince hotel Minerál deutsch version

Lázně Dudince hotel Minerál Dudince, Dudince Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Léčebný dům hotel Minerál Kúpeľná - ubytování a léčení Lázně Dudince...


Lázně Dudince : Oblíbené lázně na jihu středního Slovenska . Prohlédněte si jejich polohu na mapě a naplánujte cestu.

Dudinská minerální voda jako jediná léčivá voda na Slovensku a ve střední Evropě léčí současně onemocnění pohybového aparátu a kardiovaskulárního systému. A to díky ojedinělé kombinaci oxidu uhličitého a sirovodíku . Vodu podobného složení najdete v Evropě už jen ve Vichy (Francie).

Terapeutický účinek Dudinské minerální vody byl údajně známý již v době pobytu římských vojsk na našem území . Čas nic nezměnil na její léčivé síle , a tak tato jedinečná voda dodnes láká do Dudinců množství domácích i zahraničních návštěvníků . Kromě vanového a bazénového koupele v minerální vodě , který tvoří základ léčby , mají klienti k dispozici pestrou škálu procedur - celkově jich je v nabídce sedmdesát . Kromě těch, které host dostane v rámci svázaného pobytu , má možnost dokoupit si v případě zájmu i další ( v závislosti na volných kapacit) . Jsme hrdí na to , že v silné konkurenci Slovenská lázeňských zařízení patříme k těm s nejlepší nabídkou zdravotnických výkonů , ať už základních nebo nadstandardních .

Podávání kterékoli z léčebných procedur je podmíněno vstupní lékařskou prohlídkou , na jejímž základě ošetřující lékař doporučí vhodnou skladbu terapií pro jednotlivé klienty . Tomuto individuálnímu přístupu vděčí naši hosté za to , že se od nás vracejí domů zdravější, vitálnější a plní síly .

Hotel Minerál **** Dudince Lázně: Moderní čtyřhvězdičkový hotel, situovaný v centru města Dudince v těsné blízkosti lázeňského areálu.

Ubytování - Hotel Minerál Dudince: 139 lůžek v moderně zařízených pokojích a apartmánech. Minerál jako jediný hotel v Dudincích disponuje klimatizovanými pokoji. V Hotelu Minerál si můžete vybrat pobyt podle vlastní chuti (relaxační, víkendový, léčebný).

Hotel Minerál **** Dudince Lázně - Popis pokojů :

Jednolůžkový pokoj : koupelna se sprchovým koutem, fén, klimatizace, LCD televizor se satelitním příjmem , telefon, bezplatné připojení na internet, mini - bar , trezor a uzamykací kartový systém .

Dvoulůžkový pokoj : koupelna se sprchovým koutem, fén, klimatizace, LCD televizor se satelitním příjmem , telefon, bezplatné připojení na internet, mini - bar , trezor a uzamykací kartový systém .

APARTMÁN : koupelna se sprchovým koutem a vanou, fén, samostatně oddělené WC, klimatizace, LCD televizor, telefon , bezplatné připojení na internet, mini - bar , trezor a uzamykací kartový systém , balkon.

RESIDENCE APARTMÁN : koupelna se sprchovým koutem a vanou, fén, samostatně oddělené WC, klimatizace, LCD televizor, telefon , bezplatné připojení na internet, mini - bar , trezor a uzamykací kartový systém , terasa . Soukromé wellness ( jacuzzi , finská sauna, odpočívárna , sprchy , toalety ) přístupné pouze pro apartmánových hosty je nejvýše položené wellness ve městě s jedinečným výhledem na celý lázeňský areál .

Všechny pokoje i ostatní prostory hotelu jsou nekuřácké . Pro Váš větší pocit bezpečí a klidnější pobyt jsou všechny společenské prostory monitorované nonstop kamerovým systémem . V nabídce máme i jednu dvoulůžkový pokoj bezbariérový.

Koupaliště Dudinka : otevřené v letních měsících - podle počasí: Nové dudinské koupaliště bylo vybudováno s pomocí strukturálních fondů EU prostřednictvím SACR . V roce 2007 potěšilo klienty lázní , jakož i širokou veřejnost svou první úspěšnou sezónou. Novučký rekreační areál nese jméno víly Dudinka , jejíž Dudince podle známé legendy vděčí za léčivou sílu místního pramene . Sluneční paprsky , příjemný dotek vody a pestré možnosti občerstvení jsou zárukou nezapomenutelných momentů pro malé i velké návštěvníky .

Jaké bazény Vám zpříjemní horké letní chvíle ?
rekreační bazén - délka 25 m , šířka 12,5 m , hloubka 1,30 m , teplota vody 28 ° C
bazén s vodními atrakcemi - výjezd z tobogánu , rodinná skluzavka , vodní kanál s tryskami , teplota vody 27 ° C
dětský bazén - hloubka max. . 0,4 m , teplota vody 30 ° C
minerální bazén - dudinská minerální léčivá voda , hloubka 1,05 - 1,14 m , teplota vody 32 ° C

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, klimatizace pokojů, TV, telefon, připojeni internetu, sat, minibar, fén

Základní informace: výtah, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, pedikůra, manikura, kosmetické studio, holič - kadeřník, WI-FI

Počet podlaží: 6

Dostupnost střediska:

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Léčba a procedury v Lázních Dudince : Terapeutický účinek Dudinské minerální vody byl údajně známý již v době pobytu římských vojsk na našem území . Čas nic nezměnil na její léčivé síle , a tak tato jedinečná voda dodnes láká do Dudinců množství domácích i zahraničních návštěvníků . Kromě vanového a bazénového koupele v minerální vodě , který tvoří základ léčby , mají klienti k dispozici pestrou škálu procedur - celkově jich je v nabídce sedmdesát . Kromě těch, které host dostane v rámci svázaného pobytu , má možnost dokoupit si v případě zájmu i další ( v závislosti na volných kapacit) . Jsme hrdí na to , že v silné konkurenci Slovenská lázeňských zařízení patříme k těm s nejlepší nabídkou zdravotnických výkonů , ať už základních nebo nadstandardních .

Podávání kterékoli z léčebných procedur je podmíněno vstupní lékařskou prohlídkou , na jejímž základě ošetřující lékař doporučí vhodnou skladbu terapií pro jednotlivé klienty . Tomuto individuálnímu přístupu vděčí naši hosté za to , že se od nás vracejí domů zdravější, vitálnější a plní síly .

Procedury v Lázních Dudince - Základní léčebné procedury s povinným lékařským vyšetřením : - Minerální lázně, - Léčebná tělesná výchova, - Vodoléčba a masáže, - Elektroléčba , - Ostatní procedury

Základní léčebné procedury bez povinného lékařského vyšetření : - Klasická masáž částečná

Nadstandardní procedury s povinným lékařským vyšetřením : - Lymfodrenáž ( celotělová , částečná - manuální, přístrojová ) , - Anticelulitidní masáž, - Japonská masáž SHIATSU , - Medová detoxikační masáž, - Reflexní masáž chodidel, - Baňkování , - Vanová koupel rašelinová, - Rašelinový zábal, - Biovak ( suchá uhličitá koupel ) , - Transion EUROPE (redukce tuku), - Plynové injekce , - Oxymat , - Inhalace

Nadstandardní procedury bez povinného lékařského vyšetření : - Klasická masáž celotělová , - Masáž horkými lávovými kameny, - Masáž chodidel horkými lávovými kameny, - Havajská masáž LOMI - LOMI , - Reflexní masáž ruky, - Kosmetická lymfodrenáž tváře , hlavy a dekoltu, - Pilatesové cvičení, - Joga , - Nordic walking , - Perlová maska ​​na obličej, - Perlový celotělový zábal, - Hroznový celotělový zábal, - Medovo - mléčný zábal, - Aromatický celotělový zábal s mořskou řasou

Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Procedury léčení: Elektroléčba, Plynové injekce, Léčebný tělocvik, Masáže, Koupele

Přírodní léčivé zdroje: Vody termální

Léčba nemocí indikace: Oběhové ústrojí, srdce a cév, Pohybové ústrojí, Reumatózna artritida a její obměny, Artritida

Lázeňské pobyty:


Název: Léčebný pobyt Medical Silver


Číslo: 242

Popis: Léčebný pobyt Medical Silver obsahuje: (Minimální délka pobytu: 4 noci)

V ceně pobytu je zahrnuto: • ubytování: Rubín, Smaragd, Minerál • polopenze (bufetové snídaně, oběd nebo večeře jako výběr z menu, salátový bufet) • povinná lékařská konzultace (nejčastěji zdravotní překážky léčby - viz. Zadní strana ceníku) • průměrně 2 léčebné procedury na ošetřovací den (ošetřovací dny jsou pondělí až sobota) • denně vstup do vnitřního relaxačního bazénu Wellnea v Rubi (celoročně) • denně vstup do venkovního bazénu Rubín (během provozního období)

Další bezplatné služby: • kontrolní lékařská konzultace podle potřeby • EKG vyšetření - pokud jej lékař uzná jako opodstatněné ze zdravotních důvodů • závěrečná lékařská konzultace - při pobytu od 13 nocí • závěrečná lékařská zpráva - při pobytu od 13 nocí

Doporučený nástup na pobyt z důvodu optimalizace návštěvy lékaře a léčebného režimu je v pracovní dny dopoledne nebo v neděli odpoledne.

Doplatek za ubytování v 1-lůžkovém pokoji: 15 € (os./noc). V ceně není zahrnuta daň z ubytování. Cena je uvedena za 1 den.

Počet dnů: 4

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
2.1 - 30.456-66EUR 
1.5 - 30.1061-71EUR 
1.11 - 28.1256-66EUR 

Název: Léčebný pobyt Medical Gold


Číslo: 241

Popis: Léčebný pobyt Medical Gold obsahuje (Minimální délka pobytu: 4 noci)

V ceně pobytu je zahrnuto:
• ubytování: Rubín, Smaragd, Minerál
• plná penze (bufetové snídaně, oběd a večeře
jako výběr z menu, salátový bufet)
• povinná lékařská konzultace (nejčastěji zdravotní
překážky léčby - viz. zadní strana ceníku)
• průměrně 3 léčebné procedury na ošetřovací den
(Ošetřovací dny jsou pondělí až sobota)
• denně vstup do vnitřního relaxačního bazénu
Wellnea v Rubi (celoročně)
• denně vstup do venkovního bazénu Rubín
(Během provozního období)
Další bezplatné služby:
• kontrolní lékařská konzultace podle potřeby
• EKG vyšetření - pokud jej lékař uzná jako opodstatněné
ze zdravotních důvodů
• závěrečná lékařská konzultace - při pobytu od 13 nocí
• závěrečná lékařská zpráva - při pobytu od 13 nocí

Doporučený nástup na pobyt z důvodu optimalizace návštěvy lékaře a léčebného režimu je v pracovní dny dopoledne nebo v neděli odpoledne.

Doplatek za ubytování v 1-lůžkovém pokoji: 15 €. (Os./noc). V ceně není zahrnuta daň z ubytování. Cena je uvedena za 1 den.

Počet dnů: 4

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
2.1 - 30.463-73EUR 
1.5 - 30.1068-78EUR 
1.11 - 28.1263-73EUR 

Název: Prodloužený léčebný víkend Medical Mini


Číslo: 246

Popis: Prodloužený léčebný víkend Medical Mini

V ceně pobytu je zahrnuto: • ubytování: Rubín, Smaragd, Minerál • plná penze (bufetové snídaně, oběd a večeře jako výběr z menu, salátový bufet) • povinná lékařská konzultace (nejčastěji zdravotní překážky léčby - viz. Zadní strana ceníku) • 7 léčebných procedur za pobyt (typ procedur doporučuje lékař na základě zdravotního stavu klienta) • denně vstup do vnitřního relaxačního bazénu Wellnea v Rubi (celoročně) • denně vstup do venkovního bazénu Rubín (během provozního období)

V ceně není zahrnuta daň z ubytování. Poplatek za využívání 2-lůžkového pokoje jednou osobou na žádost klienta představuje 25 € za každou noc.

Cena v EUR na osobu a pobyt v 2-lůžkovém pokoji 3 noci (balík).

Počet dnů: 3

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
2.1 - 30.4225EUR 
2.1 - 30.10249EUR 
1.11 - 28.12225EUR 

Stravování:


Restaurace popis: Hotelová restaurace s kapacitou 122 míst nabízí širokou paletu chutných jídel. Příjemné prostředí pro posezení či zábavu najdete v Lobby baru s kapacitou 24 míst. Během slunečných dnů je vám k dispozici letní terasa s kapacitou 28 míst. Noční bar má kapacitu 90 míst. Nabízí široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů a výbornou kávu, příjemné prostředí a uvolněnou atmosféru v centru lázeňského areálu města Dudince.

Restaurace: (počet míst 122)

Služby:Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Připojeni internetu

Konference v hotelu Minerál Dudince: Hotel Minerál je správná volba pro obchodní jednání, semináře, konference, jakož i společenské akce. Disponuje několika prostory s moderním technickým vybavením s možností variabilního přizpůsobení různým typům uspořádání sezení na jednání a konference s kapacitou až do 180 míst. K dispozici je prezentační, audiovizuální technika a kancelářské potřeby na požádání. Všechny prostory disponují vzduchotechnikou, WiFi a LAN připojením na internet.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 Kongresová miestnosť A (počet míst 40)

kongresový sál č. 2 Kongresová miestnosť B (počet míst 40)

kongresový sál č. 3 Kongresová miestnosť A + B (počet míst 80)


business centrum č. 1 Spoločenská sála (počet míst 180)

zasedací místnost č. 1 Zasadacia miestnosť (počet míst 16)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmán
2.1-30.12557819119 (Apartment)199 (Residence Apartment)


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (23):


Lázně Dudince hotel MinerálLázně Dudince hotel MinerálLázně Dudince hotel Minerál
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com