sdílet Lázeňský hotel Albatros na Facebooku
Lázeňský hotel Albatros česká verze  Lázeňský hotel Albatros slovenská verzia  Lázeňský hotel Albatros english version  Lázeňský hotel Albatros deutsch version

Lázeňský hotel Albatros Jeseník, Jeseník Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Lázeňský hotel Albatros Jeseník - ubytování a léčení v Jeseníku..


Areál nabízí bohaté sportovní vyžití, je vybaven sportovišti pro letní i zimní sporty. K dispozici je venkovní i krytý bazén s protiproudem, tenisové kurty s umělým povrchem a antukou, posilovna, minigolf, hřiště na volejbal i nohejbal, tělocvična na stolní tenis, aerobní centrum, kuželna s automatickým stavěčem kuželek, vlastní lyžařský vlek s umělým osvětlením (cca 200 m od areálu).

Hotel Albatros*** - celková kapacita 88 lůžek, ubytování je poskytováno převážně ve dvoulůžkových pokojích, vybavených sociálním zařízením, TV/SAT, lednicí, telefonem, s možností internetového připojení Wi-Fi,  ve veřejných prostorách zdarma, na pokoji za poplatek (1hod 30,-Kč, 3hod. 70,-Kč). Na některé pokoje je možné přidat přistýlku, k dispozici jsou také jednolůžkové pokoje. Pro náročnější klientelu nabízí hotel Albatros apartmá a pokoje typu LUX.


Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, sat, dětská postýlka k dispozici, WI-FI

Základní informace: bezbariérový přístup, Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici, kavárna, bar, restaurace

Počet podlaží: 3

Nadmořská výška: 620

Popis okolí: Na výlety a za poznáním krás Jeseníků se mohou návštěvníci vydat sami nebo s průvodcem. Ke krajovým zvláštnostem patří chráněná krajinná oblast Jeseníky, do které řadíme spojenou rezervaci Praděd (vrchol Pradědu, Petrovy kameny, Velká kotlina, vodopády Bílá Opava, Divoký důl), rašeliniště Rejvíz s Velkým mechovým jezírkem, zlatorudný skanzen Zlaté Hory, Šerák, Keprník, Vozku, jeskyně na Pomezí a na Špičáku, rozhledna Zlatý Chlum, skalní útvar Čertovy kameny a další. Přímo v areálu lázní je kromě parku také několik lesních stezek a cest, které se dají využít k procházkám, odpočinku a posezení.

Lázně Jeseník nabízí také spoustu možností kulturního a společenského vyžití. K lázeňskému životu bezpochyby patří také slavnostní zahájení lázeňské sezóny, promenádní koncerty, společenské večery a posezení v příjemném prostředí lázeňských restaurací, kaváren a cukráren.

Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (300 m)

Vlaková zastávka název: (1,5 km)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení:

Oddych a relaxaci v příjemném prostředí lázeňského hotelu, romantické procházky do okolí, to všechno zažijete během pobytu u nás. Je na Vás, jestli strávíte svou dovolenou odpočinkem nebo aktivně se sportovním vyžitím.

Lázeňský hotel Albatros nabízí moderně vybavené rehabilitační zázemí, k dispozici je Vám:
  • sauna
  • malý bazének (k ochlazení po sauně)
  • rehabilitační bazén s protiproudem
  • přístrojová lymfodrenáž – NOVINKA
  • masáže (klasická masáž zad, šíje a nohou)
  • solárium (typ Dr. Kern Sunrise 32/2)
  • fitness (posilovací věž, činky s posilovací lavicí, rotopedy a další)


Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům

Procedury léčení: Komplexní léčba v domě, Pitný režim, Magnetoterapie, Klimatoterapie, Dietoterapie, Léčebný tělocvik, Masáže, Podvodní masáže, Reflexní masáže, Přísadové koupele, Pitné kúry

Přírodní léčivé zdroje: Klimatoterapie - vysokohorské ovzduší

Léčba nemocí indikace: Oběhové ústrojí, srdce a cév, Poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, Cest dýchacích (netuberkulozní), Duševní poruchy, Ženské a gynekologické onemocnění, Kožní nemoci a popáleninové stavy

Ostatní druhy léčby: Spánek, Relaxační procházky, Klimatoterapie

Stravování:


Restaurace popis: RESTAURANT SILESIE si Vás dovoluje pozvat a nabídnout Vám:

    příjemné posezení v nekuřáckém prostředí
    DENNÍ MENU, minutkovou kuchyni
    letní zahrádku

Služby:Sportovní možnosti:
Lyžařský vlek, Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Půjčovna sportovního vybavení, Cyklotrasy, Whirpool

Kongresové služby:
Telefon, TV, Připojeni internetu, DVD přehrávač, Promítací plátno

Společnostem a firmám nabízíme možnost pořádání menších firemních akcí v neformálním a příjemném prostředí hotelu Albatros. K pořádaní školení, firemních prezentací, konferencí nebo obchodních jednání je možné využít salónek o kapacitě 20 osob s vybavením, které splňuje současné požadavky.

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:
Měna: Czk

Ceny zahrnují:

Fotogalerie (9):


Lázeňský hotel AlbatrosLázeňský hotel AlbatrosLázeňský hotel Albatros
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com