sdílet Hotel Rezident na Facebooku
Hotel Rezident česká verze  Hotel Rezident slovenská verzia  Hotel Rezident english version  Hotel Rezident deutsch version

Hotel Rezident Turčianské Teplice, Turčianské Teplice Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Rezident Turčianské Teplice - ubytování a léčení v Turčianských Teplicích..


Hotel Rezident se nachází 24 km od Martina, a nabízí sluneční terasu, lyžárnu, aquapark, restauraci, bar i bezplatné soukromé parkoviště.

Hotel Rezident - Pokoje: mají TV s plochou obrazovkou a v některých najdete také posezení vhodné k relaxaci po náročném dni. Několik pokojů má výhled na hory nebo do zahrady. Každý z pokojů má vlastní koupelnu. Hotel Rezident má ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi.

Na místě je k dispozici také kadeřnictví.

V okolí ubytování se můžete věnovat celé řadě aktivit včetně cyklistiky, jízdy na koni a lyžování. Hotel Rezident je vzdálený 27 km od obce Donovaly, 41 km od Žiliny a 80 km od letiště Piešťany.Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, WI-FI, restaurace

Dostupnost střediska:


Termální lázně: (150 m)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Spa & Aquapark leží na okraji lázeňského parku v Turčianských Teplicích, vzdálený jen 150 m od hotelu Rezident. Jeho voda má výrazně léčivé účinky hlavně na pohybové a urologické ústrojí. Pokud navštívíte Turčianske Teplice a toužíte po dokonalém odpočinku, nezapomeňte navštívit SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice, určitě nebudete ľutovať.Odporúča hotel Rezident.

Nechte se rozmazlit příjemnými masážemi a lehněte si pod šikovné ruce našich masérů. Vyzkoušejte příznivé účinky masážní terapie a zlepšete si krevní oběh, zbavte se únavy a dodejte tělu chybějící energii.

Unikátní masáže jsou dokonalým prostředkem na zklidnění mysli a mají nezastupitelné místo v oblasti wellness.
Masáže a procedury

V naší nabídce najdete následující typy masáží.

Klasická masáž patří mezi nejstarší léčebné metody. Je jednou z nejpříjemnějších forem uvolnění. Jejím cílem je posílit zdraví a zvýšit celkovou odolnost organismu. Zlepšuje prokrvení pokožky, podkoží a svalů. Uvolňuje ztuhlé a bolestivé svalové skupiny a podílí se na vyplavování odpadních látek z organismu. Blahodárně působí i na nervový systém a celkový stav organismu.

Sportovní masáž je specifický druh klasické masáže. Ovlivňuje svalové napětí a zlepšuje prokrvení v dané oblasti. Díky tomu pozitivně působí na lymfatický systém a zmírňuje bolest ve svalech. Sportovní masáž je vhodná po nadměrném zatížení nebo před fyzickým výkonem. Charakteristická je střídáním silného tlaku a rychlých tahů.

Reflexní terapie je jedna z nejúčinnějších metod alternativní medicíny, která využívá poznatky, že všechny orgány nebo části těla mají své reflexní místo na chodidle. Stimulací těchto zón dochází k revitalizací a ke zlepšení funkcí jednotlivých orgánů.

Lázeňské služby: Wellness hotel

Stravování:


Restaurace popis: Rezident Restaurant & Cafe Bar: Na širokém sortimentu české a středoevropské kuchyně, vín, destilátů, teplých a studených nápojů si pochutnáte v naší hotelové restauraci, která nabízí komfortní sezení v příjemném prostředí pro 80 osob.

Restaurace je k dispozici nejen pro hotelové hosty, ale i pro širokou veřejnost. Součástí hotelové restaurace je také letní terasa s nádherným výhledem na městský park a příjemným posezením během letních dnů. O Vaše pohodlí a komfort se postará milí personál s lidským přístupem.

Hotelová restaurace je otevřena denně v době od 8:00 - 21:00 hod.

Hotel svým hotelovým hostům nabízí stravování formou plné penze - snídaně, oběd, večeře nebo formou polopenze - snídaně a večeře.

Restaurace: (počet míst 80)

Služby:Sportovní možnosti:
Sauna, Solárium

V prostorách restaurace, ale i v kongresovém místnosti, či salónku můžete oslavit své Jubileum s rodinou či přáteli. Milí personál, příjemná obsluha a skvělé jídlo z Vašeho svátku udělá moment, na který budete Vy, ale i ostatní dlouho vzpomínat.

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový
1.1-31.12id/in 30id/in 55id/in 70id/in 99


Měna: Eur

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (9):


Hotel RezidentHotel RezidentHotel Rezident
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com