sdílet Horský hotel Hrebienok TMR na Facebooku
Horský hotel Hrebienok TMR česká verze  Horský hotel Hrebienok TMR slovenská verzia  Horský hotel Hrebienok TMR english version  Horský hotel Hrebienok TMR deutsch version

Horský hotel Hrebienok TMR Starý Smokovec, Starý Smokovec Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Horský hotel Hrebienok - Starý Smokovec - ubytování Vysoké Tatry - Slovensko...


Horský hotel Hrebienok Starý Smokovec Vysoké Tatry - Lokalita: leží ve stejnojmenném horském středisku Hrebienok, v překrásné scenérii Vysokých Tater na jihovýchodním úpatí Slavkovského štítu. S nejstarší tatranskou osadou - Starý Smokovec je spojený pozemní lanovkou, která patří k tradičním turistickým atrakcím Tater. Historie hotelu sahá do konce 18.století, kdy na původním území byly založeny lázně. Blahodárné účinkující bioklimatický komplex a příznivé meteorologické prvky této klimatu mají dodnes uznávaný léčebný účinek. Celkově klima ve Vysokých Tatrách má příznivý léčebný efekt především na léčení onemocnění dýchacích cest, zejména chronické onemocnění průdušek.

Horský hotel Hrebienok Starý Smokovec ve Vysokých Tatrách - Ubytovací služby: hotel poskytuje ubytování v pohodlně zařízených apartmánech, jedno- a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, telefonem, rádiem, barevným TV přijímačem se SAT programem a balkonem na jižní straně. Rodinám s malými dětmi nabízíme i možnost zapůjčení dětské postýlky. V hotelu je možné ubytování se psem.

Horský hotel Hrebienok Starý Smokovec Slovensko - Doplňkové služby: Aktivní relaxujícím hostům je k dispozici sauna, půjčovna zimních sportovních potřeb, stolní tenis a kulečník. Hotel standardně poskytuje informační služby, prodej pohlednic, známek a dalšího zboží, půjčování vysoušečů na vlasy a žehliček, prádelna a směnárenské služby. Zabezpečuje i organizování kulturních a společenských programů, posezení u lidové hudbě, diskoték, besídek, fakultativních výletů do blízkého a vzdáleného okolí (Polsko, Nízké Tatry, Jasná) .Hotel se nachází v pátém ochranném pásmu Tatranského národního parku a přístup k němu je možný jen pozemní lanovkou. Hoteloví hosté mohou využít nehlídané a veřejné parkoviště u hotelu Grand ve Starém Smokovci a placené v areálu VPS v Starém Smokovci. Rodinám s dětmi je k dispozici detsky koutek. Hoteloví hosté mohou vyuzit na parkování veřejně parkoviště, ktere je nehlídané a bezplatně. V letním období je možný příjezd k hotelu autem po příjezdové cestě. Během pobytu vsak není povoleno používat vozidlo pro přepravu s vyjimkou tělesně postižených klientů.

Horský hotel Hrebienok Starý Smokovec sk - přístup: Hotel se nachází v pátém ochranném pásmu Tatranského národního parku a přístup k němu je možný jen pozemní lanovkou. Hoteloví hosté mohou využít nehlídané a veřejné parkoviště u hotelu Grand ve Starém Smokovci a placené v areálu VPS v Starém Smokovci. Hoteloví hosté mohou vyuzit na parkování veřejně parkoviště, ktere je nehlídané a bezplatně. V letním období je možný příjezd k hotelu autem po příjezdové cestě. Přístup k hotelu v zimním období je mozna pouze pozemní lanovkou. Během pobytu vsak není povoleno používat vozidlo pro přepravu s vyjimkou tělesně postižených klientů.

Typy pokojů
2 lůžkovýpřistýlka
3047

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, sat

Základní informace: výtah, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: V letních měsících je Hrebienok oblíbeným výchozím místem pro náročné i méně náročné vysokohorské túry a výlety k Studenovodské vodopádem, do Velké a Malé Studené doliny, na Slavkovský štít, k horských chatám (Zamkovského, Slezský dům, Téryho, Zbojnická), tatranskou magistrálou na Skalnaté pleso. Vyznavačem cykloturistiky je určena méně náročná cyklotúra ze Starého Smokovce na Hrebienok, vedoucí po dráze sáňkařské tratě.

V zimní sezóně patří lyžařské středisko Hrebienok, jehož centrem je horský hotel SOREA Hrebienok, k nejvyhledávanějším střediskům Vysokých Tater. Lyžařský areál se skládá ze dvou částí, Horní louka s převýšením 180 m je určena zdatnějším lyžařům, Dolní louka je vhodná i pro děti a začátečníky. Ve středisku jsou celkově 4 vleky a 4 sjezdové tratě s celkovou délkou 3,5 km. Z Hrebienka do Smokovce vede 3 km dlouhá udržovaná osvětlená sáňkařská dráha. Každou středu se na ní organizuje atraktivní noční sáňkování. Milovníkům zimních sportů je určena i dětská lyžařská školka, půjčovna lyží a saní. Hřebínek je i známým východiskem skialpinistických túr do oblasti Velké a Malé studené doliny.

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis: Gastronomické služby: Bohatý výběr jídel mezinárodní i národní kuchyně nabízí 2 hotelové restaurace. Snídaně jsou podávány formou teplých a studených bufetových stolů, tříchodové obědy a večeře (předkrm, hlavní jídlo, dezert) pro pobytové hosty jsou servírované s možností výběru z 3 až 4 jídel včetně vegetariánského menu. Stravovací služby nabízí i hotelová jídelna se samoobsluhou. Širokou nabídku nápojů a příjemné posezení poskytuje hotelová kavárna. Slavnostní obědy a večeře pro uzavřenou společnost, školení a semináře a další akce společenského charakteru je možné organizovat ve dvou hotelových saloncích.

Restaurace: (počet míst 110)

Kavárna: (počet míst 80)

Služby:Sportovní možnosti:
Lyžařská škola, Středisko zimních sportů, Lyžařský vlek, Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Půjčovna sportovního vybavení, Cyklotrasy

Konferenční kapacity:

salónek č. 1 (počet míst 40)

zasedací místnost č. 1 (počet míst 40)

Ceník ubytování:


Datumza osobu
3.1-27.1221,60 - 30,80
28.12-2.156


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc

Fotogalerie (10):


Horský hotel Hrebienok TMRHorský hotel Hrebienok TMRHorský hotel Hrebienok TMR
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com