sdílet Penzion Royal Podhájska na Facebooku
Penzion Royal Podhájska česká verze  Penzion Royal Podhájska slovenská verzia  Penzion Royal Podhájska english version  Penzion Royal Podhájska deutsch version

Penzion Royal Podhájska Podhájska, Podhájska Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Royal termální lázně koupaliště Podhájská - ubytování v Podhájské..

 
Penzion Royal Podhájska se nachází v obci Podhájska v části Belek, na úpatí Pohronské pahorkatiny. Podhájska je známá svým termálním pramenům, jehož voda má širokospektrální účinky.
Penzion Royal Podhájska splňuje ty nejnáročnější požadavky na ubytování. Svým vybavením je vhodný, tak na odpočinek pro návštěvníky termálního koupaliště, jakož i na různé podnikové semináře, školení, rod. oslavy a pod.

Penzion Royal Podhájska - ubytování: Hosté mají k dispozici stylově zařízené pokoje, z nichž každá je vybavena televizí, internetem, minibarem, vlastní koupelnou se sprchou a WC.

V jídelní části je barový pult, TV + Sat. a možnost posezení u krbu. V oddělené části jídelny (separé) prostor s kapacitou cca. 20miest. Z jídelny je východ na letní terasu, kde se dá příjemně posedět a pokochat se pohledem na les nedaleké pahorkatiny.

Penzion Royal Podhájska - relax: Dále nabízí možnost zacvičit si ve fitness, relax v sauně a odpočinek v malé vinárně, která se nachází v suterénu penzionu a má kapacitu 26 míst. Možnost sportovního vyžití v interiéru nabízí stolní tenis av exteriéru tenisový kurt. (Letní sezóna). V letních měsících je k dispozici i altán s kapacitou cca. 25 míst.

Penzion Royal v Podhájské - kapacita: V penzionu se nachází 18 pokojů. Z toho 2 apartmány, každý má manželské lůžko + rozkládací otoman. 6 pokojů je třílůžkových, 10 pokojů dvoulůžkových. Všechna lůžka, kromě apartmánů jsou odělitelné.
Celková kapacita pevných lůžek je 42 + možnost přistýlky.

Volný čas: sauna, fitness, stolní tenis, tenisový kurt, vinárna. Parkoviště je v areálu penzionu a je chráněno kamerovým systémem.

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkovýapartmánpřistýlka
10625

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, kabelová televize, připojeni internetu, minibar

Základní informace: Informační služba, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, uzamykatelné parkoviště, Internetové připojení k dispozici

Počet podlaží: 4

Dostupnost střediska:


Centrum název: (600 m)


Vlakové nádraží název: (150 m)

Obchod: (100 m)

Termální lázně: (600 m)

Stravování:


Restaurace popis: Ke stravování nabízíme snídaně.

Služby:Sportovní možnosti:
Stolní tenis, Fittness, Tenisové kurty, Sauna, Fotbalové hřiště (500 m), Cyklotrasy (500 m)

V oddělené části jídelny (separé) prostor s kapacitou cca. 20 míst.

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumpřistýlkaapartmánza osobu
1.1-31.1212-1465 (2 osoby/person - kaľdá ďaµąia osoba 30 € /)17-19


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: Cena zahrnuje - ubytování, snídaně, parkování v areálu, internet na pokoji, Cena nezahrnuje rekreační poplatek, 0,50 € os / noc. Neplatí pro ZTP a osoby mladší 15r., 2 hod.. tenisu během pobytu v ceně, 1 x sauna během pobytu v ceně

Fotogalerie (21):


Penzion Royal PodhájskaPenzion Royal PodhájskaPenzion Royal Podhájska
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com