sdílet Hotel Slunný dvůr na Facebooku
Hotel Slunný dvůr česká verze  Hotel Slunný dvůr slovenská verzia  Hotel Slunný dvůr english version  Hotel Slunný dvůr deutsch version

Hotel Slunný dvůr Jeseník, Jeseník Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Slunný dvůr Jeseník - ubytování v Jeseníku..


Hotel Slunný Dvůr nabízí vysoce komfortní, avšak přesto cenově dostupné ubytování s výhledem na Hrubý Jeseník v lázeňské části města Jeseník, které ocení jak lyžaři a turisté, tak i cykloturisté a rodiny s dětmi. V areálu Hotelu Slunný Dvůr se nachází wellness centrum, restaurace, dětské hřiště a víceúčelová sportovní hřiště, ale i parkoviště.

Hotel Slunný dvůr Pokoje: Hotel Slunný Dvůr nabízí vysoce komfortní, avšak přesto cenově dostupné ubytování v jedno- až třílůžkových pokojích a v jednom apartmánu, které jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, sociálním zařízením a fénem, dále LCD televizí a bezdrátovým internetovým připojením, přičemž je lze dovybavit dětskou postýlkou.Hostům Hotelu Slunný Dvůr je k dispozici wellness centrum, dětské hřiště, víceúčelové sportovní hřiště a hřiště na pétanque.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, dětská postýlka k dispozici, fén, WI-FI

Základní informace: parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI

Popis okolí: Okolí Lázní Jeseník můžete využít k nordic-walkingu po Balneoparku Priessnitzových léčebných lázní nebo k (cyklo)turistice po Jeseníku, v rámci níž můžete navštívit rozhlednu Zlatý chlum nebo Muzeum veteránů v nedaleké Český Vsi, případně se vydat na některou z naučných stezek.V zimních měsících pak můžete využít služeb některého z okolních lyžařských středisek, jako je například Ski areál Lázeňský vrch, Ski Centrum Miroslav, Ski areál Ostružná či Ski areál Ramzová.

Dostupnost střediska:

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Návštěvníci jsou povinni se řídit návštěvním řádem. Děti do 12 let pouze v doprovodu rodičů. U dětí do 2 let věku požadujeme plaveckou plenku. Za děti ručí rodiče nebo zodpovědný zástupce. Vstup do saunového světa pouze bez plavek. Kapacita Wellness centra je 12 osob

Lázeňské služby: Wellness hotel

Procedury léčení: Masáže

Stravování:


Restaurace popis: Hosté Hotelu Slunný Dvůr se mohou těšit na chutnou českou i mezinárodní kuchyni, kterou nabízí hotelová restaurace, stejně jako místní speciality. V prostorách recepce pak najdou Lobby bar.

Služby:Sportovní možnosti:
Běžkařské trasy, Cyklotrasy, Whirpool

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýapartmán
1.1-31.12890178026702380


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (16):


Hotel Slunný dvůrHotel Slunný dvůrHotel Slunný dvůr
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com