sdílet Hotel Rapid na Facebooku
Hotel Rapid česká verze  Hotel Rapid slovenská verzia  Hotel Rapid english version  Hotel Rapid deutsch version

Hotel Rapid Bratislava, Bratislava Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Rapid ubytování Bratislava...


HOTEL RAPID ** - se nachází v tichém prostředí sportovního areálu v okrajové části Bratislavy - Ružinov. Blízkost letiště, historického centra města, nákupních center , jakož i výborné parkovací možnosti v blízkosti dálničního obchvatu vytvářejí příznivé podmínky pro obchodní cestující , rodiny s dětmi, turistické skupiny, návštěvníky různých kulturních , sportovních a jiných akcí nejen v Bratislavě , jakož i tranzitní ubytování cestujících procházejících přes Bratislavu do okolních států .

Hotel Rapid v Bratislavě je součástí komplexu sportovišť - dvou fotbalových travnatých ploch a jedné s umělým povrchem . V areálu se nacházejí i tři tenisové kurty ( v zimě kryté ) .

Restaurace s kapacitou 90 osob a dva salony pro 45 a 12 osob umožňují pořádání různých společenských akcí, stužkové slavností, svateb , seminářů či školení pro firmy ale i soukromé osoby.
24 - hodinová služba na hotelové recepci s příjemnou obsluhou a nabídkou bohatého sortimentu občerstvení a hygienických potřeb přispívá k pohodlí klientů.

Hotel Rapid ** Bratislava nabízí ubytování v jedno - dvou- třílůžkových pokojích a apartmánu s celkovou kapacitou cca 70 osob . Každý pokoj má samostatné sociální zařízení se sprchovým koutem nebo vanou , TV , rádio a telefon . Hostům je k dispozici bezdrátový internet , hotelové parkoviště s kapacitou cca 50 míst , možnost zapůjčení žehličky s žehlícím prknem , zabezpečení hudební či videoprojekce , pronájem flipchartu , projektoru a další služby . K room servisu patří možnost využití zabezpečení pronájmu vozidla , tlumočníka , taxislužby, letenek , odkazové služby , buzení atd. .

Ubytování poskytuje : * 15 jednolůžkových pokojů (z toho 14 s možností přistýlky ) * 15 dvoulůžkových pokojů * 5 třílůžkových pokojů (z toho 3 s možností přistýlky ) * 1 apartmán

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýapartmánpřistýlka
14153113

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, kabelová televize

Základní informace: směnárna, Informační služba, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, garáže, parkovací plocha v areálu

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Doporučená trasa bus: Bratislava MHD - Trolejbus č. 201, 202 alebo 208

Doporučená trasa auto: Z dialnice směr Ružinov na Gagarinovu ulicu doľava na Tomášikovú ulicu, doľava na Mierovú ulicu a po asi 500 m odbočka doprava na Telocvičnú ulicu.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (9 km)

Autobusová zastávka název: (200 m)

Vlaková zastávka název: (5 km)

Letiště název: (7 km)

Autobusové nádraží název: (5 km)


Vlakové nádraží název: (5 km)

Obchod: (100 m)

Stravování:

Služby:Sportovní možnosti:
Tenisová hala, Tenisové kurty, Fotbalové hřiště

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Telefon, Fax, TV, Diaprojektor, Tabule, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Speciální osvětlení, Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýpřistýlkaapartmán
1.1-31.122939491069


Měna: EUR

Cena polopenze: 10
Cena plné penze:
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Poplatok za zviera - 10 Eur, Daň z ubytovania - 1,65 Eur / deň, Raňajky - 4 Eur, Parkovanie Zadarmo, WIFI Zadarmo

Fotogalerie (3):


Hotel RapidHotel RapidHotel Rapid
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com