sdílet Hotel Jezerka na Facebooku
Hotel Jezerka česká verze  Hotel Jezerka slovenská verzia  Hotel Jezerka english version  Hotel Jezerka deutsch version

Hotel Jezerka Seč, Seč Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Wellness Kongres Hotel Jezerka Seč - Ústupky na Seči...


Hotel JEZERKA*** na Seči se nachází v překrásném přírodním prostředí v Chráněné krajinné oblasti Železné hory, cca 3 km od města Seč. Krajské město Pardubice je vzdálené 30 km, Praha 120 km, Brno 130 km.

Hotel Jezerka Seč Ústupky je umístěn 200 m od vodní nádrže Seč. Tato přehrada je vhodná k provozování vodních sportů, rybolovu atd. V okolí hotelu se nachází značené turistické a cykloturistické stezky, zřícenina hradu Oheb a v okruhu 20-ti km dále větší množství přírodních a kulturních zajímavostí.

Hotel Jezerka Ústupky - ubytování: Hotel je koncipován jako moderní ubytovací zařízení, s kapacitou 150 lůžek (2L, 3L pokoje a 8 luxusních apartmá) a nabízí spoustu dalších prostor a technického zázemí pro konání vzdělávacích programů, školení výstav, ale i zábavu a rodinnou rekreaci. Každý pokoj má vlastní sociálním zařízení, terasu, TV, SAT a telefon s přípojkou na internet.

Hotel Jezerka Seč Ústupky - rozdělení pokojů: 25x 2-lůžkový pokoj: Vlastní sociální zařízení, TV a balkon. V 3 lůžkových pokojích možnost dětské přistýlky. - 24x 3-lůžkový pokoj: - 1x 2-lůžkové apartmá: 2-lůžkový pokoj, obývací místnost + TV, sociální zařízení a balkon. - 1x 4-lůžkové apartmá: 2 samostatné 2-lůžkové pokoje, TV, sociální zařízení a balkon. - 5x apartmá: 2 samostatné 2-lůžkové pokoje, společná obývací místnost + TV, sociální zařízení a balkon. - 1x prezidentské apartmá: Velký obývací pokoj, komfortní sedací souprava, sestava domácího kino, pokoj se 2 lůžky a samostatná ložnice - 2 lůžka.

Wellness Hotel Jezerka Seč i ubytování - služby: Nově vybudované AKVA-FIT CENTRUM zahrnuje vnitřní vyhřívaný bazén (12 m), venkovní vyhřívaný bazén (20 m), dětské brouzdaliště, 2 squashové kurty, tělocvičnu, fitness, stolní tenis, whirpool, parní saunu, infra kabinu, solárium, bar. Součástí hotelu je i prostorná terasa, s posezením, vhodná pro letní taneční party s ven- kovním grilováním.

Kongres hotel Jezerka Seč - Ústupky - Seč - sečská přehrada - vybavení: K dalšímu vybavení hotelu patří 2 bowlingové dráhy, posilovna, dva tenisové kurty, hřiště na malý fotbal či nohejbal, sauna s malým bazénem, půjčovna horských kol, půjčovna lodí a půjčovna základního sportovního vybavení.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýapartmán
25924112

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, klimatizace pokojů, TV, telefon, připojeni internetu, minibar, dětská postýlka k dispozici, fén

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, pokojový servis, klimatizace, Informační služba, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, garáže, parkovací plocha v areálu, masážní studio, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, domácím zvířatům vstup povolen, venkovní terasa, restaurace, lobby bar

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Hotel Jezerka - Ústupky - Seč - okolí: Hotel JEZERKA se nachází v překrásném přírodním prostředí v CHráněné krajinné oblasti Železné hory, cca 3 km od města Seč- Krajské město Pardubice je vzdálené 30 km. Hotel je umístěn 200 m od vodní nádrže Seč-. Tato přehrada je vhodná k provozování vodních sportů, rybolovu atd. V okolí hotelu se nachází značné turistické a cykloturistické stezky, zřícenina hradu Oheb a v okruhu 20-ti km dále větší množství přírodních a kulturních zajímavostí.

Tipy na výlet: Hotel Jezerka - Ústupky - Seč - tipy na výlet: Zřícenina hradu Oheb, Zřícenina hradu Lichnice, Zámek Slatiňany, Zámek Pardubice, Hrad Kunětická Hora, Hrad Košumberk (Luže), Hrad Svojanov (Svojanov), Zřícenina hradu Rabštejnek (Rabštejnská Lhota), Zřícenina hradu Strádov (Nasavrky), Zřícenina hradu Vildštejn (Seč), Zřícenina hradu Žumberk, Zámek Choceň, Zámek Choltice, Zámek Chrast, Zámek Kladruby nad Labem, Zámek Lanškroun, Zámek Nové Hrady u Vysokého Mýta, Zámek Zdechovice

Dostupnost střediska:


Centrum název: (3 km)

Autobusová zastávka název: (300 m)

Vlaková zastávka název: (14 km)

Autobusové nádraží název: (3 km)


Vlakové nádraží název: (20 km)

Obchod: (3 km)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Wellness & SPA v hotelu Jezerka na Seči - Ústupky:

Nově je v hotelu k dispozici jedno z nejmodernějších Wellness & Spa v České republice, které se rozprostírá na více než 600m2. Obsahuje 7x saunu, 3x relaxační a ochlazovací bezén, 3x vířivka, masáže a spousty dalších aktivit.

Nabídka wellness služeb: Finská sauna » Terasa Sunrise » Biosauna (dřevěná) » Sluneční louka » Infrakabina » Ochlazovací bazének vnitřní » Tepidárium » Zážitkové sprchy » Solná lázeň s inhalátorem » Kneippova lázeň » Tropická sauna » Ochlazovací bazének venkovní » Hammam - parní lázeň » Vířivka vnitřní » Amorova komora » Relaxační bazén s protiproudem a vodopádem » Odpočívárna Sunset » Vířivka venkovní » Odpočívárna Vital bar » Občerstvení » Masáže » VIP střecha s vířivkou - soukromí pro Vaši uzavřenou společnost » Společné prostory »

Privátní mini wellness: Dále je k dispozici privátní mini wellness s vířivkou a saunou pro absolutní soukromí. Finská sauna » TV, minibar, odpočinková zóna » Vířivka vnitřní »

Lázeňské služby: Wellness hotel

Procedury léčení: Vířivé koupele, Masáže

Ostatní druhy léčby: Relaxační procházky

Lázeňské pobyty:


Název: Wellness víkend naruby


Číslo: 340

Popis: SLUŽBY ZAHRNUTÉ V CENĚ POBYTOVÉHO BALÍČKU

Ubytování pro 1 osobu na 2 noci s nástupem v neděli či pondělí
Stravování - polopenze (snídaně, večeře), Neomezený vstup do AQUA centra (vnitřní bazén, vířivka, parní kabina, infra kabina), Fitness, Parkování u hotelu, Wifi připojení

1 den neomezený vstup do wellness centra ( biosauna, infrasauna, tepidárium, solná lázeň s inhalátorem, tropická sauna, parní sauna, odpočívárny, sluneční louka, zážitkové sprchy, knaippova lázeň, relaxační bazén s protiproudem, vířivky, ochlazovací bazény.

Počet dnů: 3

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
5.1. - 18.122660 - 2442Czk 

Název: Víkendový wellness pobyt


Číslo: 339

Popis: SLUŽBY ZAHRNUTÉ V CENĚ POBYTOVÉHO BALÍČKU

Ubytování na 3 noci (čtvrtek - neděle)
Stravování - polopenze, 4 hodiny vstup do AQUA centra

1 hodina sportoviště dle vlastního výběru (bowling, laserová střelnice, golfový trenažér, stolní tenis, multifunkční hřiště), Fitness, Parkování u hotelu

2 x 2 hodiny vstup do wellness & spa (finská sauna, biosauna, infrasauna, tepidárium, solná lázeň s inhalátorem, tropická sauna, parní sauna, odpočívárny, sluneční louka, zážitkové sprchy, knaippova lázeň, relaxační bazén s protiproudem, vířivky, ochlazovací bazény)

Počet dnů: 4

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
5.1. - 18.123732 - 4390Czk 

Název: Letní dovolená v hotelu Jezerka Seč Ústupky


Číslo: 319

Popis: Letní dovolená v hotelu Jezerka Ústupky Seč - Dovolená s dětmi - aktivní rekreace - wellness a SPA - Jezerka Seč Wellness pobyt:

SLUŽBY ZAHRNUTÉ V CENĚ POBYTOVÉHO BALÍČKU: Ubytování, stravování, týdenní sportovní budget 500,- Czk/os. (dle vlastního výběru vč. využití Wellness centra), celodenní přístup do venkovního areálu (venkovní vyhřívaný bazén 20m + brouzdaliště), 2 hodiny denně přístup do areálů AKVA CENTRA (krytý bazén, masážní vana, parní sauna, infra kabina), 1x vstup na 90 minut do WELLNESS centra pro osoby starší 15 let, dětský koutek, houpačky, parkování u hotelu, terasa, fitness, tělocvična, univerzální hřiště, dětské hřiště, TV - 10 programů.

SPORTOVNÍ A RELAXAČNÍ AKTIVITY V CENĚ POBYTU: Připravili jsme pro vás bohatý sportovní a relaxační program organizovaný hotelem. Připraveny jsou turnaje v tenise, golfu, bowlingu, volejbale, fotbalu, střelbě a dalších disciplínách. Objednat si můžete různé masáže nebo pedikúru. Účastnit se zajímavých výletů do okolí nebo strávit chvíle různými společenskými akcemi. Nezapomínáme ani na ty nejmenší.

WELLNESS & SPA: Relaxaci a odpočinek pro  zdraví můžete naleznout v našem wellness centru, které se rozkládá na více než 800 m2 a nabízí mimo jiné několik druhů saunových systémů, vířivky, bazénky, solnou jeskyni, kneippův chodník, tepidárium a mnoho dalšího. Objednat si můžete různé masáže nebo pedikúru.

STRAVOVÁNÍ: Snídaně formou švédských stolů: několik druhů sýrů, salámů, teplá uzenina, džem, paštika, jogurt bílý, müsli, cornflakes, zelenina, pečivo, káva, čaj, juice
Oběd - servírovaná forma nebo bufet (od 20 osob)
Večeře – bufetová forma

POBYTOVÝ REŽIM
Začátek pobytu v sobotu od 15:00 hodin.
Ukončení pobytu v sobotu do 10:00 hodin.
Polopenze - začátek pobytu večeří, ukončení pobytu snídaní.
Plná penze - začátek pobytu obědem, ukončení pobytu snídaní.
Rodinná dovolená v Čechách    

VYBAVENÍ POKOJŮ: Sociální zařízení - sprchový kout, balkon, rádio, TV/SAT, telefon, připojení na internet, minibar, pokoje Superior a relaxační apartmá mají navíc klimatizaci a trezor. Pokoje na bloku A jsou po kompletní rekonstrukci skončené 16.3.2016, buďte jejich prvními hosty právě vy!

HLÍDÁNÍ DĚTÍ: Od neděle do pátku v době od 13 do 18 hod. zabavíme a pohlídáme Vaše děti ve věku od 3 do 12 let.

DEPANDANCE Jezerka: Nachází se cca 200 metrů od hotelu, strava a služby v budově hotelu.

Ceny:

POLOPENZE - Kč/osoba/pobyt - pokoj plně obsazen : 
2L pokoj (blok A, B) Dospělý: 8330,.Czk, Děti 3 - 12 let: 7630,-Czk
2L pokoj Komfort (blok A)/2L pokoj superior (blok C) Dospělý: 8855,.Czk, Děti 3 - 12 let: 8155,-Czk

PLNÁ PENZE - Kč/osoba/pobyt - pokoj plně obsazen : 
2L pokoj (blok A, B) Dospělý: 9520,.Czk, Děti 3 - 12 let: 8470,-Czk
2L pokoj Komfort (blok A)/2L pokoj superior (blok C) Dospělý: 10045,.Czk, Děti 3 - 12 let: 8995,-Czk

Počet dnů: 7

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
2.7. - 20.8.od/in 8330Czk 

Stravování:


Restaurace popis: Hotel Jezerka - Ústupky - Seč - restaurace a stravování: Jistě oceníte kuchařské umění, nejen jídel české gastronomie, ale i specialit z celého světa. Snídaně jsou standardně servírovány formou švédských stolů, nepřejí-li si naši hosté jiný způsob obsluhy. Pro skupiny zajišťujeme slavnostní rauty, grilování, posezení u ohně, hudební produkce a doprovodné programy. Poměrně vysoká úroveň ubytování a služeb je nabízena za velmi výhodných cenových podmínek. Snídaně formou švédských stolů, večeře z menu 4 jídel. Stravování pro uzavřené společnosti je sjednáno dle individuální dohody.

Restaurace: 7:00 - :22:00 (počet míst 28)

Restaurace: pro ubytované (počet míst 160)

Vinárna: pro ubytované (počet míst 60)

Zahradní restaurace: (počet míst 150)

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling, Stolní tenis, Půjčovna kol, Tělocvična, Fittness, Tenisové kurty, Jízda na koni (5 km), Squash, Bazén venkovní, Bazén krytý, Bazén krytý vyhřívaný, Sauna, Volejbalové hřiště, Vodní Sporty (500 m), Střelnice, Půjčovna lodiček, Billiard, Elektronické šipky, Solárium, Golfový trenažér, Běžkařské trasy, Cyklotrasy, Whirpool
Pro sportovní vyžití hotel disponuje vnitřním bazénem (12 m), venkovním bazénem (20 m), dětským brouzdalištěm, vířivkou a parní saunou. Dále jsou zde dvě bowlingové dráhy, dva tenisové kurty, dva squashové kurty, fitness, horolezecká stěna, indoorový trenažér na golf, vnitřní střelnice (25 m), laserová střelnice, herna.

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Telefon, Pódium, TV, Kamera, Laserové ukazovátko, CD přehrávač, Dataprojektor, Předváděcí molo, Tabule, Připojeni internetu, Taneční parket, Řečnický pult, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Zpětný projektor, Ozvučení, Speciální osvětlení, PC, Šatna, Promítací plátno, Květinová výzdoba, Flipchart, Bezdrátové mikrofony

Hotel Jezerka - Ústupky - Seč - kongresové služby: Kongres Hotel Jezerka je svým zázemím ideálním místem pro pořádání: Kongresy a konference - pronájem prostor, ubytování a pořádání kongresů a konferencí, kongresová turistika, kongresové služby a prostory s moderní technikou. Firemní akce, školení, večírky, vzdělávání, semináře, narozeninové a vánoční večírky, společenské akce, incentivní turistika. Teambuildingové aktivity.

V hotelu je dále malý sál (60 míst), dvě moderní učebny (35 a 30 míst) a malý jednací salonek (10 míst). Dále se zde nachází reprezentativní salonek (20 míst) s vlastním zázemím, šatnou a sociálním zařízením. V sousedství hlavního sálu je útulná vinárna (50 míst). Tyto prostory jsou určeny nejen pro příjemné posezení, ale i tanec, neboť jsou ozvučeny. Od hlavního sálu je vinárna oddělena posuvnou stěnou, což umožňuje využívat oba prostory současně, čímž se dále zvýší kapacita hlavního sálu a rozšíří služby jeho návštěvníků.

Učebny jsou vybaveny školícími pomůckami. Tímto vybavením je hotel vhodný pro konání nejrůznějších vzdělávacích programů s různým počtem posluchačů. Hotel je dále vybaven tiskovým centrem se sekretářskými službami a připojením na internet. V hlavní budově se nachází sál o kapacitě 160 míst, který slouží pro stravování ubytovaných hostů. Dále je využíván pro konání přednášek, výstav a společenským akcí. Tato zařízení a vybavení jsou zvlášť vhodná pro konání různých tělovýchovných aktivit, např. sportovních her. Ocení je ale i rekreanti a návštěvníci vzdělávacích programů pro využití volného času a relaxaci po přednáškách.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 Kongresový sálem s galerií a jevištěm (počet míst 380)

kongresový sál č. 2 Velký sál (počet míst 127)

kongresový sál č. 3 Malý sál (počet míst 94)

salónek č. 1 12 – 50 osob (počet míst 50)

salónek č. 2 12 – 50 osob (počet míst 50)

salónek č. 3 12 – 50 osob (počet míst 50)

salónek č. 4 12 – 50 osob (počet míst 50)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmánapartmánapartmán
1.1-30.12od 1450 - Superiorod 1600 - Superiorod 1590350od 2900 Blok A (Apartment 4 os./per.)od 2690 Blok B (Apartmet 2 os./per.)od 2200 (Relaxační apartmá 2 os./per.)od 1900 (Apartmá 2 osoby/person)


Měna: CZK

Cena polopenze: 220
Cena plné penze: 350
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: V případě nižšího počtu lůžek v Apartmá je cena snížena o 200,- Kč za každé lůžko. Ubytování dětí do 3 let zdarma, bez nároku na lůžko. Příplatek za psa: 100,- Kč/den. Cena za přistýlku: 200,- Kč/den. Cena za dětskou postýlku 120,- Kč/den.

Fotogalerie (41):


Hotel JezerkaHotel JezerkaHotel Jezerka
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com