sdílet Hotel Bezděz na Facebooku
Hotel Bezděz česká verze  Hotel Bezděz slovenská verzia  Hotel Bezděz english version  Hotel Bezděz deutsch version

Hotel Bezděz Doksy, Doksy Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Bezděz Staré Splavy - Máchovo jezero ubytování ve Starých Splavech..


Hotel Bezděz se nachází přímo v centru města Doks, prakticky přímo na břehu Máchova jezera, v nádherné přírodě Českého ráje. V hotelu Vás přivítají nejen útulně vybavené pokoje a apartmány, ale také přátelská atmosféra a kvalitní služby. Přímo v hotelu lze využít minitělocvičnu, kulečník, stolní tenis a minigolf. Firemní klientela zde nalezne kvalitní prostory pro svá školení a různá jednání i oslavy. K dispozici je sál se 150 místy a 4 salonky pro 15 - 50 osob. Recepce se svými službami a úschovnou zavazadel je v provozu non stop. Řidiči mohou zaparkovat svůj vůz v sezonně za poplatek na hotelovém hlídaném parkovišti nebo na ulici zdarma.

Hotel Bezděz Doksy - pokoje: Pohodlné ubytování je hostům poskytováno v 99 útulně zařízených jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a třech čtyřlůžkových jedno a dvouložnicových apartmánech. Pokoje i apartmány mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Dále disponují pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým internetovým připojením.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, sat

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, WI-FI, sauna, bar, venkovní terasa, restaurace

Dostupnost střediska:


Centrum název: (500 m)

Stravování:


Restaurace popis: Hotel Bezděz Gastronomie: Chutné snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu. Součástí hotelu je příjemná restaurace. Obědy a večeře si hosté vybírají den předem z nabídky pěti jídel. Menu se skládá z předkrmu či polévky a hlavního jídla. Saláty a dezerty jsou k dispozici formou švédských stolů. V hotelu je také k dispozici bar s rozlehlou terasou.

Služby:Sportovní možnosti:
Bazén krytý, Sauna, Vodní Sporty, Billiard, Středisko letních sportů (Macovo Jezero)

Firemní akce, konference, oslavy: Pro firemní akce, konference, oslavy a rauty jsme připraveni nabídnout styl obsluhy a menu jídel podle konkrétního přání pořadatele.

V hotelu je také k dispozici bar s rozlehlou terasou, kde můžeme v případě konání uzavřené akce servírovat obědy i večeře.

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýpřistýlkaapartmán
1.1-21.121230170023056903630 (4 osoby/person)


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (21):


Hotel BezdězHotel BezdězHotel Bezděz
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com