sdílet Apart Hotel Residence U Černé věže na Facebooku
Apart Hotel Residence U Černé věže česká verze  Apart Hotel Residence U Černé věže slovenská verzia  Apart Hotel Residence U Černé věže english version  Apart Hotel Residence U Černé věže deutsch version

Apart Hotel Residence U Černé věže České Budějovice, České Budějovice Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Apart Hotel Residence u Černé Věže České Budějovice - ubytování v Českých Budějovicích...


Hotel Residence U Černé věže nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování v plně vybavených dvoulůžkových apartmánech nebo dvou/čtyřlůžkových mezonetových apartmánech s terasou. Luxusní bydlení a příjemné prostředí je umocněno jedinečnou historickou atmosférou celého komplexu. Budovy jsou památkově chráněny a v jejich prostorách je zachováno mnoho původních architektonických prvků. Residence U Černé věže se nachází přímo v historickém jádru města, u Černé věže, na dohled z náměstí Přemysla Otakara II. Všechny významné památky i vyhlášené restaurace jsou vzdáleny jen pár kroků.

V Residenci U Černé věže v Českých Budějovicích připravili pro vaše pohodlí komfortně zařízené apartmány, které navodí pocit domácího prostředí, ať už jste na cestách za prací či jihočeskými kulturními památkami. Apartmány Residence U Černé věže jsou vybaveny satelitní televizí, rádiem, telefonem s přímou volbou a internetovým připojením. Relaxaci si vychutnáte v luxusní a prostorné koupelně. Můžete využít gastronomických služeb restaurace nebo je vám k dispozici vlastní, plně vybavená kuchyň.Typy pokojů
apartmán
18

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, CD přehrávač, klimatizace pokojů, TV, telefon, rádio, DVD, připojeni internetu, sat, apartmány s plně zařízenou kuchyní, fén, umyvadlo na pokoji

Základní informace: nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Visa

Počet podlaží: 3

Popis okolí: České Budějovice jsou častým cílem turistů, mají mnoho cenných historických památek a jsou přirozeným centrem turisticky atraktivního Jihočeského kraje. Největší turistické atrakce soustřeďuje městská památková rezervace v historickém centru (Piaristické náměstí, přilehlý Dominikánský klášter s kostelem Obětování Panny Marie, Náměstí Přemysla Otakara II. se Samsonovou kašnou a radnicí, Černá věž, Katedrála Svatého Mikuláše).

Tipy na výlet: Největší turistické atrakce soustřeďuje městská památková rezervace v historickém centru Českých Budějovic(Piaristické náměstí, přilehlý dominikánský klášter s kostelem Obětování Panny Marie, Náměstí Přemysla Otakara II. se Samsonovou kašnou a radnicí, Černá věž, katedrála svatého Mikuláše atd.). Ve městě se nachází Jihočeské muzeum, Muzeum koněspřežky, Jihočeské motocyklové muzeum, Budvar muzeum České Budějovice a Muzeum energetiky. V blízkém okolí Budějovic leží Hluboká nad Vltavou s jedním z nejnavštěvovanějších českých zámků. Významné je též bývalé hornické městečko Rudolfov s naučnou stezkou v okolí a obec Dobrá Voda s barokním kostelem Panny Marie Bolestné.

Doporučená trasa auto: GPS Loc: 48°58'35.921"N, 14°28'32.052"E

Dostupnost střediska:


Centrum název: náměstí Přemysla Otakara II.

Vlaková zastávka název: (1 km)

Letiště název: Praha Ruzyně (170 km)

Autobusové nádraží název: (1 km)


Vlakové nádraží název: (1 km)

Zastávka MDH: U Zelené ratolesti (500 m)

Stravování:


Restaurace popis: V restauraci Symbiosa můžete využít gastronomické služby naší restaurace (obědy, večeře), nebo si uvařit ve vlastní plně vybavené kuchyni jako doma. Snídani je možné zajistit v blízké kavárně Ionia nebo Ruby Caffé.

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling (0,5 km), Fittness (0,5 km), Tenisové kurty (1 km), Squash (1 km), Bazén krytý (0,5 km), Sauna (0,5 km), Hokejový stadion (1 km), Inlain dráha (2 km), Billiard (0,5 km), Elektronické šipky (0,5 km), Solárium (0,5 km), Cyklotrasy (2 km), Whirpool (0,5 km)
Město České Budějovice i jeho okolí nabízí množství sportovních aktivit. Z Českých Budějovic vede podél řeky stezka pro pěší, cyklisty a in line bruslaře až do Hluboké nad Vltavou.

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumapartmánapartmánapartmán
1.1-31.121500 (Apartment 2 osoby/person)2900 (Apartment 3 osoby/person)4000 (Apartment 4 osoby/person)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (12):


Apart Hotel Residence U Černé věžeApart Hotel Residence U Černé věžeApart Hotel Residence U Černé věže
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com