Penzion Resort Beatrice Tatranská Lomnica, Tatranská Lomnica Ubytování

Penzion Resort Beatrice česká verze  Penzion Resort Beatrice slovenská verzia  Penzion Resort Beatrice english version  Penzion Resort Beatrice deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Penzion Resort Beatrice
Název: sdílet Penzion Resort Beatrice na Facebooku Penzion Resort Beatrice
Ulice: Tatranská Lomnica 103
Město: Tatranská Lomnica
PSČ: 059 60
Okres: Poprad
Kraj: Prešovský
Hory / Region: Vysoké Tatry
Rekreační středisko: Tatranská Lomnica
Stát: Slovensko
Kapacita: 39
Typ: Penzion
Počet hvězdiček: 3
Počet podlaží: 3
Cena od: 49 EUR

ukázat na mapě     E-mail: penzion-resort-beatrice-tatranska-lomnica@penzion-hotel.cz

Popis:


Tatranská Lomnica Penzion Resort Beatrice - ubytování ve Vysokých Tatrách...


Penzion Resort Beatrice - Tatranská Lomnica
, se nachází v blízkosti centra Tatranské Lomnice , v centru Národního parku Vysoké Tatry, které jsou nejvyšší částí Karpat a dosahují nadmořskou výšku 2600 m. .
Resort se skládá z 4 sousedících objektů vzdálených od sebe cca 150 m . V hlavním objektu se nachází recepce, snídaňová místnost a dětský koutek . Resort se svým výhodným umístěním je snadno dostupný autem, autobusem , vlakem . V blízkosti se nachází lyžařské středisko s nejvýše položenou a zároveň nejdelší sjezdovkou na Slovensku, která je garancí nejlepší lyžování na sluneční straně Vysokých Tater . Nad Tatranskou Lomnicí bdí majestátní Lomnický štít s nadmořskou výškou 2633 m , na který se můžete dost visutou lanovkou a vychutnat si neopakovatelný pohled na krásné štíty a doliny Tater . V nejbližším okolí najdete množství turistických tras dostupných v zimě i v létě, fantastické přírodní scenérie, čistou přírodu , malebné vesničky se stále žijícími folklórními prvky.

Penzion Resort Beatrice - Tatranská Lomnica - ubytování:

Apartmán typ A : Ubytování vhodné pro 2-4 osoby . Apartmán se skládá ze 2 místností : ložnice pro 2 osoby, obývací místnost s rozkládací pohovkou , kuchyňský kout s vybavením , sprcha, WC , TV . Každý apartmán je vybaven lednicí, televizním přijímačem , satelitem , fénem na ruce a vlasy .

Apartmán typ B : Ubytování vhodné pro 4-6 osob . Apartmán se skládá ze 3 místností : 2 x ložnice pro 2 osoby , obývací místnost s rozkládací pohovkou , kuchyňský kout s vybavením , sprcha, WC , TV . Každý apartmán je vybaven lednicí, televizním přijímačem , satelitem , fénem na ruce a vlasy .

Apartmán typ C : Ubytování vhodné pro 8 osob . Přízemí : velká obývací místnost s krbem, velká jídelna s prosklenou stěnou vybavená kuchyňským koutkem, ložnice , balkon s přímým výhledem na Tatry , koupelna s vanou , WC . Patro : 4x ložnice, koupelna ss velkou vanou a separátní WC . Každý apartmán je vybaven lednicí, televizním přijímačem , satelitem , fénem na ruce a vlasy.

Parkovanie u
Penzionu Resort Beatrice v Tatranské Lomnici: Parkovisko sa nachádza priamo v areáli objektu, je nestrážené, bezplatné.

Typy pokojů
apartmán
8

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, sat, fén

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu

Počet podlaží: 3

Dostupnost střediska:

Ceník ubytování:


Datumapartmánapartmánapartmánapartmán
8.1-25.1249 - 69 (Apartmán typ A 2+2 cena pre 2 osoby)89 - 109 (Apartmán typ B 4+2 cena pre 4 osoby)99 - 139 (Apartmán typ C - LUX cena do 4 osôb)149 - 169 (Apartmán typ C - LUX cena do 8 osôb)
26.12-7.189129199199


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Cena za den
Sleva / poplatky: Pobytová taxa - 1,00 € Cena zahrnuje: • ubytování na jednu noc • spotřeba energie (elektřina, voda) • ložní prádlo Povinný příplatek: • místní poplatek osoba nad 18 let: 1 € / den • jednorázový příplatek za závěrečný úklid: Apartmán Typ A: 17 € (pobyt) - Apartmán Typ B: 21 € (pobyt) - Apartmán Typ C: 25 € (pobyt) Doplňkové služby a balíčky: • dětská postýlka, polštář, peřina - 15 € / pobyt • Pozdní check out do 13: 00 hod. / 10 € • Pozdní check in po 19: 00 hod. / 10 € • Soft úklid - podlaha, koupelna / WC , vysypání odpadků: 7 € / den • Výměna osušek: 2 € / 1 ks • výměna ložního prádla: 3,00 / 1 lůžko • soukromá sauna 90 min / 25 €, Internet - omezená rychlost - ZDARMA Internet - vyšší rychlost - 3 € / den, 10 € / pobyt

Stravování:


Restaurace popis: Stravování: Možnost objednání snídaní podávaných v hlavní budově Resortu Beatrice, nebo možnost vlastní přípravy jídel (studia a apartmány s kuchyňským koutem).

Služby:Konferenční kapacity:

Fotogalerie:


Penzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort Beatrice
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2018 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com